Józefów: Zenek przyjeżdża pomóc! (video)

W niedzielę 17 października w Józefowie  koncert charytatywny dla Elżbiety. Zagrają gwiazdy disco polo, a wśród nich Zenek Martyniuk z zespołem AKCENT.  

Elżbieta, aby móc wrócić do normalności potrzebuje  90 tysięcy złotych. Jej życie zależy od ofiarności każdego, kto to czyta.  Pieniądze z niedzielnego koncertu zostaną przekazane na rehabilitację.

W kwietniu Elżbieta była zakażona koronawirusem. Trafiła do szpitala. Doszło do ostrej zatorowości płucnej. Zatrzymanie krążenia i długa reanimacja spowodowały, że kobieta w stanie krytycznym wprowadzona została w stan śpiączki farmakologicznej oraz podłączona do respiratora. Lekarze nie dawali jej żadnych szans. Mama jednak ma w sobie siłę walki i udało się wyprowadzić ją z ciężkiego stanu mówi Marta Buczkowska, córka Elżbiety.

Teraz Elżbieta oddycha już samodzielnie. Niestety w wyniku długiej reanimacji wymaga  intensywnej rehabilitacji. Koszt miesięcznego pobytu w takim ośrodku to blisko 30 tysięcy złotych. – Jeśli ktoś z Was mógłby pomóc finansowo mojej mamie będziemy za to bardzo wdzięczni. Za wszystkie wpłaty, ale też udostępnienia zbiórek oraz modlitwę ogromnie dziękujemy w imieniu mamy i swoim.  Chcemy również podziękować wszystkim osobom, które wsparły już naszą zbiórkę. Wasza pomoc umożliwiła nam podjęcie kompleksowej rehabilitacji w takim ośrodku, która jest niezbędna – dodaje córka. 

Na portalu zrzutka.pl została zorganizowana zbiórka. Każdy grosz jest na wagę złota. Potrzeba 90 tysięcy złotych na rehabilitację Elżbiety. Na razie jest ponad 50 tysięcy. Kliknij tutaj, aby pomóc 

Niedzielny koncert charytatywny odbędzie się na placu przy Szkole Podstawowej w Józefowie. Początek od godziny 14:00