Kraśnik: XVI Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej

Miniony weekend stanął pod znakiem sportowych zmagań służb mundurowych w piłce nożnej na terenie obiektów MOSIR w Kraśniku. Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku, Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policji w Lublinie i jego oddział terenowy w Kraśniku byli gospodarzami turnieju, a puchar ufundował Burmistrz Miasta Kraśnik – Wojciech Wilk. Pośród 12 zespołów zwyciężyła Placówka Straży Granicznej w Dorohusku.

Podczas minionego weekendu na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku z okazji Święta Policji odbył się XVI Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnika. W turnieju udział wzięło 12 reprezentacji m.in. z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, Związku Zawodowego Celników PL w Lublinie, Oddziału Celnego w Zamościu, Związku Zawodowego Straży Pożarnej „Florian”, Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku, Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie, Placówki Straży Granicznej w Dorohusku, Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskiem, NSZZ Policjantów województwa lubelskiego oraz Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku pełniącej rolę gospodarza.

W wyniku rozegranych meczów eliminacyjnych w walce o trzecie miejsce reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Lublinie pokonała 3:2 Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, natomiast w finale, Placówka Straży Granicznej w Dorohusku zwyciężyła 3:1 ze Związkiem Zawodowym Strażaków „Florian” zdobywając pierwsze miejsce.

Nagrody i puchary wręczali Burmistrz Miasta Kraśnik – Wojciech Wilk, p.o.Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku – młodszy inspektor Jacek Figiel. , V-ce przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa lubelskiego – nadkomisarz Michał Sawicki i przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Kraśniku – Stanisław Bijak.

Organizatorzy dziękują uczestnikom za miłą i sympatyczną postawę na boisku oraz w obiektach sportowych.

Źródło/Foto: policja lubelska