Łopiennik Nadrzeczny: Dachowała po wyprzedzaniu

Do niebezpiecznego dachowania doszło w miejscowości Łopiennik Nadrzeczy. 27 latka kierująca audi podczas wyprzedzania nie zauważyła, że lewy pas umożliwiający ten manewr za chwilę się skończy. Wskutek tej nieuwagi uderzyła w znak. Następnie pojazd wypadł z  drogi i dachował w rowie. W aucie znajdowały się jeszcze dwie osoby, w tym 2-letnie dziecko.

W środę na drodze krajowej DK 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny doszło do niebezpiecznego dachowania pojazdu. Informacje o zdarzeniu przekazał policji świadek. Z jego relacji wynikało, że w zdarzeniu brały udział trzy osoby, w tym małe dziecko. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

27-latka z gminy Łopiennik Górny podczas wykonywania manewru wyprzedzania kilku pojazdów nie zachowała należytej ostrożności. W trakcie wykonywanego manewru nie zauważyła, że lewy pas dobiega końca. W rezultacie najechała na podstawę mocującą znak drogowy C-9. Następnie straciła panowanie nad samochodem i dachowała w przydrożnym rowie.

Razem z 27-letnią kierującą, samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby. Jedną z nich było 2-letnie dziecko. Na szczęście nikt z uczestników wypadku nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W konsekwencji wypadku funkcjonariusze policji zatrzymali prawo jazdy kobiety kierującej audi. 27-latka będzie musiała tłumaczyć się przed sądem. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi jej kara grzywny. Sąd może również nałożyć na nią zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polecamy także:

Sitnik: Znaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej.

Paczka dla Seniora – akcja Caritas

Hrubieszów: Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej otrzyma 600 tysięcy złotych na zakup tomografu komputerowego

Lublin: Przyłapani na przeładunku nielegalnych papierosów