Lublin: Ukradł rower. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Lubelscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru. Złodziej ukradł pozostawiony przy stojaku rower wykorzystując okoliczność niezabezpieczenia jednośladu. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny. Na kontakt w sprawie czekają funkcjonariusze z I komisariatu policji w Lublinie.

W maju w centrum miasta Lublin, doszło do kradzieży roweru. Sprawą zajęli się policjanci z I komisariatu KMP w Lublinie. Na szczęście, całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak młody mężczyzna idący ulicą spogląda na pozostawiony bez zabezpieczenia rower. Następnie przez chwilę rozgląda się i przystępuje do dokonania kradzieży.

Kto rozpoznaje złodzieja?

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z policją. Na zgłoszenia w sprawie czekają funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23. Wszelkie informacje można przekazać osobiście na posterunku policji, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 811 24 00. Można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Źródło: KMP Lublin

Polecamy także:

Zdemolował taksówkę, bo kierowca nie wykonał jego polecenia.

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Lublina

Lublin: Bezpłatna sterylizacja kotów i psów. W tych miejscach skorzystasz z usługi