Lublin: Złodziej perfum poszukiwany. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Lubelscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży w jednej z drogerii. Łupem złodzieja padły markowe perfumy. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny. Na kontakt w sprawie czekają funkcjonariusze z IV komisariatu Policji w Lublinie.

Jakiś czas temu w jednej z drogerii  znajdującej się w dzielnicy LSM w Lublinie doszło do kradzieży. Z półek sklepowych zniknęło kilka flakoników markowych perfum. Pracownicy drogerii, gdy zorientowali się, że zniknęło kilka produktów, powiadomili policję. Sprawą zajęli się policjanci z IV komisariatu KMP w Lublinie. Na szczęście, całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak do sklepu wchodzi mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu zabiera kilka opakowań perfum, a następnie nie płacąc za nie opuszcza sklep. Straty oszacowano na ponad 700 złotych.

Kto rozpoznaje złodzieja?

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z policją. Na zgłoszenia w sprawie czekają funkcjonariusze z IV Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Zana 45. Wszelkie informacje można przekazać osobiście na posterunku policji, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 811 48 00. Można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Źródło: KMP Lublin

Polecamy także:

Lublin: Straciła ponad 20 tysięcy, bo uwierzyła oszustom podającym się za pracowników banku

Lublin: Policyjne małżeństwo w czasie wolnym odnalazło skradziony samochód