Modliborzyce: Zginął podczas pracy przy ciągniku

Tragiczny wypadek na jednej z posesji w gminie Modliborzyce. Podczas pracy przy ciągniku 44-letni mężczyzna został przygnieciony do kabiny. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu. 

W czwartek rano w jednej z miejscowości w gminie Modliborzyce doszło do tragicznego wypadku. 44-letni mężczyzna chciał odpiąć metalową łyżkę od ciągnika. Gdy próbował ją odpiąć, został dociśnięty do nadwozia ciągnika. Niestety obrażenia były na tyle ciężkie, że mężczyzna zginął na miejscu. Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność przy wykonywaniu wszelkich prac gospodarskich. Do wypadków w rolnictwie dochodzi najczęściej z powodu nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwagi, pośpiechu i zmęczenia.

Często zdarza się, że z pozoru proste czynności wykonane bez zachowania odpowiednich środków ostrożności mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia i życia. Dlatego pamiętajmy, żeby do wszelkich wykonywanych prac podchodzić z należytą uwagą i z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polecamy także:

Włodawa: Odzyskał portfel dzięki uczciwemu znalazcy.

Lublin: Wpadł gdy przewoził kilogram amfetaminy.

Łopiennik Nadrzeczny: Dachowała po wyprzedzaniu

Hrubieszów: Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej otrzyma 600 tysięcy złotych na zakup tomografu komputerowego