Radzyń Podlaski: „Mowa ciała” Ireneusza Krasnego już w niedzielę

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na występ Ireneusza Krosnego. W niedzielę 18 lipca, o godz. 17.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich, zaprezentuje on najnowszy program  pt. „Mowa ciała”. Wstęp wolny.

Występ Ireneusza Krosnego będzie składał się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz dobrej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, publiczność będzie miała okazję poznać różne tajniki mima. Dowiemy się m.in. jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma, itd. Ponadto poznamy co mówi nasze własne ciało w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

Ireneusz Krosny to aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Od 1992 r. funkcjonuje we własnym „Teatrze Jednego Mima”. Jest laureatem kilku festiwali krajowych i zagranicznych poświęconych twórczości kabaretowej, komediowej oraz pantomimicznej.

Artysta posiada oryginalny, własny styl. Podczas spektakli nie stosuje makijażu, występuje w czarnym trykocie, w otoczeniu ubogiej scenografii. Treść jego autorskich etiud dotyczy przejawów życia społecznego i towarzyskiego, z elementami abstrakcji i absurdu, zwykle są one zakończone zaskakującą pointą i przesłaniem.

Serdecznie zapraszamy na występ Ireneusza Krosnego, który odbędzie się w ramach Letniej Sceny Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

 

Źródło: ROK