Radzyń Podlaski: ROK zaprasza na warsztaty malowania toreb bawełnianych

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty malowania toreb bawełnianych „Jestem Eko”. Odbędą się w niedzielę 11 lipca w ramach Letniej Sceny ROK. Początek o godz. 17.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny. Warsztaty poprowadzi Magdalena Szwed.

Nasze przedsięwzięcie jest odpowiedzią na potrzeby dbałości o środowisko, gdyż uważamy że dobre nawyki trzeba wyrobić w sobie już od najmłodszych lat. Ponadto ich celem jest ukazanie dzieciom i dorosłym, jak ważne jest używanie toreb wielokrotnego użytku, ponieważ proces rozkładania jednej plastikowej torby jest bardzo długi – mówi Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał możliwość tworzenia własnych projektów, które następnie namaluje na bawełnianej torbie. Taka forma pracy pozwala na ukazanie swoich fantazji graficznych i kreatywności. Ponadto zaprojektowana według indywidualnego projektu torba pozwala poczuć się wyjątkowo, pokazać swoje umiejętności i sprawia, że chce się ją nosić. Umieszczony wzór pozwala także wyrazić siebie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma wszystkie materiały, a stworzoną torbę zabierze jako pamiątkę do domu. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. (83) 352-73-14 lub 606-234-320.

Źródło: ROK