Zamość: Echa miłości w Zamościu

ECHA MIŁOŚCI NA RYNKU WIELKIM W ZAMOŚCIU

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na wyjątkowy koncert. Już w piątek, 11 czerwca o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim Namysłowiacy wystąpią wraz z utytułowaną solistką Katarzyną Zawadą w koncercie pt. Echa miłości.

Zamojska Orkiestra wykona utwory niezapomnianej polskiej wokalistki, Anny German
a także nowe, autorskie kompozycje Katarzyny Zawady takie jak: Miłość bez granic, Bliskość, Gdzie ja tam zawsze ty.

Artystka zabierze nas w sentymentalną opowieść o miłości, tęsknocie i poszukiwaniu szczęścia dzięki. Katarzyna Zawada To zdobywczyni Złotej Eurydyki – I nagrody
na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015.

Od kilku lat realizuje autorski projekt koncertów pamięci Anny German Śpiewająca Eurydyka, które odbywają się w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii. W 2020 zrealizowała w zamojską Orkiestrą projekt: Koncert Wigilijny (do obejrzenia na: KLIK). Obecnie pracuje nad nową płytą pn. Echa miłości. Utwory z planowanego krążka zostaną wykonane premierowo na Rynku Wielkim. Pełny biogram artystki: KLIK.

Koncert zaplanowano na piątek, 11 czerwca o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim
w Zamościu. Krzesła w sektorze imprezy zostaną przygotowane z 1,5-metrowymi odstępami. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia, ponieważ o możliwości zajęcia miejsc siedzących będzie decydowała kolejność wejścia. Koncert zostanie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi zaleceniami (maseczki na terenie imprezy kulturalnej, odstęp, dezynfekcja rąk).

Serdecznie zapraszamy!